Hata
Lütfen tüm alanları doldurunuz.
Tamam
Şasi :
Model :
Tip :
Model Yılı :

Kilometre Bilgisi

Periyodik bakım kapsamı ve maliyetlerinizi görüntülemek için kilometre seçiniz.
KM

Periyodik Bakım

Şasi :
Model :
Tip :
Model Yılı :

Tavsiye Edilen Periyodik Bakım Fiyatı (işçilik Dahil)

Bu tablonun basımından sonra içerik ile ilgili değişiklikler olmuş olabilir. Mercedes-Benz Türk A.Ş. fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Güncel bilgiler için lütfen Mercedes-Benz Yetkili Servisi'ne danışın.
Advantage Plus:
AdvantagePlus ile aracıma ekstra 1 yıl koruma almak istiyorum.
4.yıl uzatılmış garanti paketini erken alın, karlı çıkın.

Mercedes'inizi uzun yıllar koruma altına alın! 2 yıllık yasal garanti süresince, Mercedes-Benz yetkili servislerine gelenlere 3.yıl garantimiz hediye. Üstelik Advantageplus 4.yıl garanti paketi ile korumanızı +1 yıl uzatabilirsiniz. Ayrıca erken sarın alımlarda %40'a varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.*
* Bu indirimler 1 Ağustos 2017 tarihinden sonra olan ve otomobilinizin trafiğe çıkış tarihinden sonraki ilk 12 ay içinde yapılan satışlar için geçerlidir. Mercedes-Benz marka otomobiller için bakımlar, kullanma ve isletme talimatlarında aksi belirtilmedikçe her 15.000 km'de bir veya her 12 ayda bir (hangisi önce gelirse) yapılmalıdır. Detaylı bilgi için yetkili servislerimizle görüşebilirsiniz.
Şasi :
Model :
Tip :
Model Yılı :
Aşağıda yer alan Aydınlatma Metni kapsamında kişisel verilerinizin müşteri kaydı oluşturulması ve bu kapsamda; ürün ve hizmetlerin sizlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi ile satış ve pazarlama faaliyetleri amacıyla işlenmesini ve bu kapsamda hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını onaylıyor musunuz ?
Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş., MBFH (Mercedes-Benz Finansal Hizmetler) tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerime otomobil ürün grubu ile ilgili ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum. Bilgi için tıklayınız.